Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Instytut Szwedzki uruchomił nabór na aplikacje ws. przyznania seed funding na projekty wpisujące się w cele Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego.

Szkolenie pt. „Źródła finansowania projektów B+R: Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020” odbędzie się na Wałach Chrobrego 17 stycznia (środa) w godz.: 10:30-11:30.
Przedstawiciele Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie oraz firmy Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o. o. oficjalnie podpisali umowę o współpracy.
Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż kwartalnik Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie został zaindeksowany w bazie Web of ScienceTM  Core Collection Emerging Sources Citation Index Backfile (ESCI Backfile) stanowiącej archiwum bazy ESCI , do której Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie zostały włączone w ubiegłym roku.
Do 11.12.2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na praktyki lądowe realizowane w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018 (styczeń - październik 2018).